Vodocentrum - VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD Vodocentrum - VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD

по-русски Deutsch English Česky

Napište nám Mapa stránek Hlavní stránka

O firmě

 

Společnost působí na českém trhu již od roku 1992 a je vlastněna ryze českým kapitálem, Naše společnost patří mezi nejvýznamnější prodejce sanitární a topenářské techniky v Karlovarském kraji. Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej vodoinstalačního, topenářského a plynoinstalačního materiálu, včetně vybavení koupelen. Nabízíme kvalitní zboží tuzemských i zahraničních výrobců garantované certifikáty. Dále zajistíme komplexní dodávky staveb, zařízení a systémů v oblasti sanitární a topenářské techniky v nejvyšší kvalitě. Jsme členy Asociace odborných velkoobchodů (AOV) v oboru voda-topení-plyn-vzduchotechnika.

Naše centrála se nachází v Karlových Varech, v Dubové ulici, kde je zároveň hlavní prodejní místo včetně rozsáhlých skladů s tisíci položkami našeho sortimentu. Navštívit zde můžete také koupelnové studio o rozloze 400 m2 s mnoha vzorky jak luxusních, tak i standardních koupelen. Dále je Vám k dispozici krbové studio s rozsáhlou nabídkou kotlů, krbů a kamen. Naleznete zde také specializovaný prodej čerpadel různých typů, včetně náhradních dílů a možnosti servisu. V Karlovarském kraji můžete navštívit další 2 specializovaná prodejní místa. Tyto pobočky se nachází v Mariánských Lázních a Sokolově, kde můžete též navštívit naše koupelnové studio.

Ve všech našich prodejnách nabízíme kompletní sortiment a naši odborně zaškolení prodejci jsou připraveni Vám vždy poradit. Našim zákazníkům jsme schopni poskytnout široký sortiment výrobků od standardního provedení až po výrobky splňující požadavky nejnáročnějších klientů. Doplňkové služby, jako je zakázkový prodej, splátkový prodej, odvoz zboží na místo určení, platební servis a poradenské služby jsou samozřejmostí.

Jsme profesionálové - a proto Vám na profesionální úrovni nabízíme bezplatné odborné poradenství (zákonné a technické informace, certifikáty, osvědčení). V našich studiích dále zpracováváme 3D grafické návrhy respektující individualitu a přání zákazníka. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a snaha o poskytování služeb nejvyšší kvality jak v dodávaném sortimentu, tak i v oblasti zákaznického servisu.